درباره ما

شركت شما در سال  ١٣٥٥ در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان ونوآوران درصنعت شوينده  وبزرگترين ومعتبرترين شركت بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي وآرايشي  مطرح مي باشد.
توليدات اين شركت با برند شما نه تنها در بازارايران ونزد مصرف كنندگان ايراني جايگاه ويژه اي دارد بلكه به بازار سايركشورها نظير: امارات ، عمان ، بحرين، قطر، كويت، عراق وافغانستان  نيز راه يافته است.


شركت شما كيفيت بالاي توليد محصولات خود را مطابق با رضايتمندي مصرف كننده تعريف مي نمايد وآن را كليد موفقيت خود مي داند.
تلاش مديران ، متخصصان وكاركنان شركت شما براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته هست.banner_right_img

نگاهی به آینده
در شركت شامپوسدرصحّت برنامه ‌ریزی وتحقیق درخصوص تولیدات آتی به عهده بخش تحقیق وتوسعه است. نیازهای مصرف كنندگان توسط بخش بازاریابی با روش‌های علمی بازاریابی، مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته وبه بخش تحقیق وتوسعه ارجاع می شود تا این بخش، تحقیقات علمی وپژوهشی خود را دراین خصوص آغازكند. درنهایت این تحقیقات به تولید محصولات جدیدی كه با ویژگی‌های مصرف‌‌ كننده سازگارتراست منجرخواهد شد.

شركت شامپو سدر صحّت امیدوار است بتواند به عنوان یكی از تولید كنندگان پیشرو درصنایع بهداشتی كشور، خانواده محصولات خود را به گونه ‌ای گسترش دهد تا در هر خانه ایرانی چندین محصول متنوع از صحّت حضور پر‌رنگ داشته باشد.

نوآوری‌ها وتجربیات شركت شامپو سدر صحّت، همواره درخدمت بهداشت، سلامت وزیبایی مردم قراردارد.

محصولات شما هديه اي از دل طبيعت

با تقدیم احترام
شرکت شما

در شرکت شامپوسدرصحّت برنامه ‌ریزی وتحقیق درخصوص تولیدات آتی به عهده بخش تحقیق وتوسعه است. نیازهای مصرف کنندگان توسط بخش بازاریابی با روش‌های علمی بازاریابی، مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته وبه بخش تحقیق وتوسعه ارجاع می شود تا این بخش، تحقیقات علمی وپژوهشی خود را دراین خصوص آغازکند.

مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته وبه بخش تحقیق وتوسعه ارجاع می شود تا این بخش، تحقیقات علمی وپژوهشی خود را دراین خصوص آغازکند. درنهایت این تحقیقات به تولید محصولات جدیدی که با ویژگی‌های مصرف‌‌ کننده سازگارتراست منجرخواهد شد.

شرکت شما کیفیت بالای تولید محصولات خود را مطابق با رضایتمندی مصرف کننده تعریف می نماید وآن را کلید موفقیت خود می داند. تلاش مدیران ، متخصصان وکارکنان شرکت شما برای عرضه محصولاتی که ریشه در طبیعت دارند به کوشش های صمیمانه ای مبدل شده که نتایج بسیار با ارزشی را در پی داشته است.

کمی توضیحات برای پست نمونه کارها کمی توضیحات برای پست نمونه کارها کمی توضیحات برای پست نمونه کارها کمی توضیحات برای پست نمونه کارها کمی توضیحات برای پست نمونه کارها